çit

Jiletli Tel

Tel yapısı ve özellikler ; 

Jiletli telin tel yapısı mukavemeti kuvvetli olup uzun yıllar boyunca kullanabilceğiniz bir üründür. Jiletli tel, güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan ve tırmanmayı caydırıp, geciktirma sağlayan profesyonel bir çevre güvenlik çözümüdür.

Kaplama ; Galvaniz veya Paslanmaz                                -Sistem : düzelemsel,dairesel ve helezonik.

 - dairesel çap : 30 / 45 / 60 / 75 / 90  

Kullanım alanları ; 

Tek başına veya mevcut çevre güvenlik  çit sistemlerine monte edilebilen jiletli ve dikenli teller ile güvenliğinizi  dahada artırabilirsiniz. Güven içinde olmak istediğiniz heryerde kullanabilirsiniz. Askeri sahalar, lüks yapılar, oteller, okullar, ülke sınırları ve müstakil araziler için vazgeçilmez çevre güvenlik sistemidir. 

Cihan Tel Çit Limited Şirketi bu sektörde 15 yılı aşkın süredir faliyet gösteren yaptığı işler ile adından söz ettiren müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kişiye özel çözümler üreten verdiği kusursuz hizmet ve devamında sağladığı teknik destek ile sektörün öncü kuruluşlarındandır.  

Uzun ömürlü ve jiletli tel bariyer sistemleri için bizim son sistem makine ve alet ile donatılmış üretim tesisimizde imal edilen jiletli tel ve jiletli çit sistemlerini tercih edin. Etkin ve sorunsuz bir güvenlik sağlayın. 

 

Sayfa başına git